Balaton Siófok hotel: pláž, slnko a piesok

Sponzorovaný obsah

Balaton Siófok hotel

chutné jedlo a čarovná atmosféra

Pláž, piesok a slnko. Ideálny priestor na odpočinok a sen mnohých ľudí. Práve takéto relaxačné miesto sa nachádza u našich južných susedov v Maďarsku. Oblasť dobre známa, Siófok, poskytuje všetko, čo sme si predstavovali.

Balaton Siófok pláž je intenzívne navštevovaným miestom. Celá oblasť je vyslovene rekreačnou a turistickou destináciou. Najviac turistov sem samozrejme zablúdi počas letných mesiacov, čo sa považuje za vrchol sezóny. Oblasť Siófok má však oveľa viac tvárí. Balaton Siófok hotel je toho dobrým príkladom.

Balaton Siófok hotel 

Je to hotel, ktorý má zaujímavý exotický nádych. Nehovoríme však o maďarskej exotike, ale o exotike ako takej. Majitelia hotela sa rozhodli, že svoj hotel ozvláštnia. Zamerali sa práve na túto tematiku. Inšpirovali sa ostrovom Bali. Takže aj Balaton Siófok ubytovanie môže byť veľmi netradičné a zaujímavé. Nemusia za každým rohom číhať halászlé, alebo maďarská klobása.

Tento hotel sa naozaj oplatí navštíviť, pretože okrem impozantnej architektúry, ktorá je naozaj citlivo vsadená do prostredia, tu na vás čaká naozaj chutná medzinárodná kuchyňa. Myšlienka vniesť sem exotický nádych, prechádza aj do jedálneho lístka.

Okrem toho musíme spomenúť, že tu na vás čaká krásne moderné wellness centrum. Maďari sú labužníci, čo sa prejavilo i na vybavení tohto centra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

20 − = 15